Mercor

Металеві протипожежні (вогнестійкі) двері

Надійний захист від вогню: металеві протипожежні двері

Ще з часів глибокої давнини вогонь двояко впливав на життя людей. Він може бути джерелом світла, тепла, домашнього затишку, і в той же час, виступати значною небезпекою, здатною спричинити величезну біду. Сучасне будівництво передбачає встановлення систем протипожежної безпеки під час зведення нових будівель та споруд. Одним із основних засобів захисту людей від вогню вважаються двері металеві протипожежні. Вогнестійкі конструкції є важливим елементом системи, здатним перегородити шлях полум’ю та перешкоджати його поширенню певний час.

Де придбати двері, що захищають від вогню?

В асортименті компанії МЕРКОР УКРАЇНА представлені різні моделі високоякісних дверних вогнестійких конструкцій безпосередньо від виробника. Можна замовити виготовлення таких виробів за індивідуальним проектом. На вибір двері металеві протипожежні, ціна яких цілком доступна. Величезна палітра кольорів дозволить підібрати виріб, який максимально органічно впишеться в екстер’єр будівлі та інтер’єр приміщення, забезпечить ефективний захист від вогню та оперативну евакуацію людей в ​​разі пожежі.

Де встановлюються вогнестійкі двері?

В онлайн-каталозі компанії МЕРКОР УКРАЇНА можна підібрати високоякісні дверні конструкції, які:

  • Виконують роль вхідних;
  • Під час пожежі можуть перекривати входи та виходи по зовнішньому периметру будівлі;
  • Розташовуються в багатоквартирних будинках, офісних спорудах, ліфтах для локалізації займання в одному приміщенні;
  • Монтуються в технічних приміщеннях, де знаходиться електроустаткування, легкозаймисті матеріали та ін.

Як зробити правильний вибір?

Вибираючи вогнестійкі двері, слід звертати увагу на такі критерії:

  • Клас пожежної стійкості – ЕI130 – ЕI120 (число визначає час у хвилинах, протягом якого конструкція витримує високу температуру та вплив полум’я).
  • Відповідність вимогам чинних нормативних документів.
  • Додаткові функції – наприклад, наявність доводчика, системи антипаніка та ін.
  • Дизайнерське виконання.

Всі протипожежні двері компанії МЕРКОР УКРАЇНА відповідають нормам безпеки та реалізуються за цілком розумними цінами. Для замовлення відповідної дверної конструкції можна залишити заявку безпосередньо на сайті компанії, написати на електронну пошту або зв’язатися з менеджерами у телефонному режимі. Зателефонувавши за номером контактного телефону, можна отримати безкоштовну консультаційну допомогу.