Mercor

Вогнезахист конструкцій

Вогнезахист металевих конструкцій

Стійкість металевих несучих конструкцій при температурі більше 500º С  значно зменшується. Незахищені конструкції під дією вогню частково або повністю руйнуються, наражаючи при цьому на небезпеку життя людей і тягнуть за собою великі збитки.  

Детальніше >>

Вогнезахист дерев’яних конструкцій

Вогнезахист дерев’яних конструкцій  часто застосовується на загальних шляхах евакуації. Це можуть бути стінові панелі з деревини, ДСП, ДВП тощо. Часто вогнезахисним лаком обробляють паркетну підлогу і підвісні дерев’яні стельові конструкції. 

Детальніше >>

Вогнезахист комунікацій

З практики відомо, що при високому струмі проводка електрокомунікацій може спалахнути. Щоб цього уникнути, необхідний вогнезахист кабельних ліній. Існує кілька способів протипожежного захисту і серед них особливою популярністю користуються вогнезахисні покриття.

Детальніше >>

Безпека на першому місці: найкраща продукція вогнезахисту для металевих об’єктів!

Під час зведення різних будівель та споруд застосовуються різноманітні конструкції з металу. Такі вироби мають масу незаперечних переваг, але при цьому не позбавлені вони і деяких недоліків, основним з яких вважається низька вогнестійкість. Під впливом високої температури елементи з металу можуть деформуватися або руйнуватися. Тому перед експлуатацією їх потрібно захистити від вогню.

Безпека та інновації: нові підходи до вогнезахисту металоконструкцій у сучасному будівництві

Для зниження ризику побічних ефектів пожежі, підвищення вогнестійкості, перешкоджання утворення диму та поширення полум’я, використовується вогнезахист металевих конструкцій, ДБН та інші нормативні документи передбачають певні вимоги до застосування таких засобів. Компанія МЕРКОР УКРАЇНА за доступними цінами та у великому асортименті пропонує високоякісні, інноваційні вогнезахисні матеріали, що характеризуються відмінними експлуатаційними та естетичними якостями. Всі представлені в онлайн-каталозі засоби – це унікальні розробки науково-дослідної лабораторії, виготовлені відповідно до прогресивних світових технологій, під постійним контролем на кожному етапі виробництва.

Ефективна продукція для забезпечення безпеки та довговічності металоконструкцій

Вогнезахист металевих конструкцій в асортименті МЕРКОР УКРАЇНА представлений:

  • Вогнетривкими фарбами – на водній основі або органічному розчиннику. Під впливом високої температури покриття спучується, утворюючи спінений теплоізоляційний шар, який допомагає запобігти пошкодженню виробу полум’ям.
  • Вогнезахисними штукатурними сумішами.
  • Магнезитовими плитами – облицювання у вигляді самонесучого каркасу формує теплоізоляційний екран, який підвищує вогнестійкість металоконструкції.

Компанія МЕРКОР УКРАЇНА, як виробник, гарантує бездоганну якість виготовленої продукції та наявність її на складі у необхідній для покупців кількості.

Як придбати сертифіковані засоби?

Якщо вас цікавить вогнезахист конструкцій, замовити її можна безпосередньо на сайті МЕРКОР УКРАЇНА, надіславши листа на електронну пошту компанії або зв’язавшись з її менеджерами в телефонному режимі. Звернувшись до справжніх професіоналів, ви зможете не тільки придбати високоякісні вогнезахисні матеріали, але й замовити їх професійний монтаж, розробку проекту з вогнезахисту.