Mercor

Протипожежні двері та ворота

Металеві протипожежні (вогнестійкі) двері

Виконують функцію пожежних перешкод і захищають шляхи евакуації від задимлення, високих температур та відкритого полум’я. Стримують поширення вогню і продуктів горіння. Закривають отвори дотичні з шахтами ліфту, сходовими клітками, технічними лініями та комунікаціями.

Детальніше >>

Дерев'яні протипожежні (вогнестійкі) двері

Не менш ефективні, ніж металеві. У разі виникнення пожежі можуть стримувати полум’я від 30 до 60 хв. Естетичні. Ідеально підходять для готелів, промислових будівель, торгових та офісних центрів, житлових будинків тощо.

Детальніше >>

Протипожежні (вогнестійкі) скляні двері та перегородки

При виробництві використовується вогнетривке скло, або склопакет в якості варіанту. Сама конструкція складається зі сталевих замкнених однокамерних профілів для естетичності. Ідеально підходять для офісів, готелів та інших громадських приміщень. 

Детальніше >>

Відкатні протипожежні (вогнестійкі) ворота

Зазвичай виготовляються як постійно відкриті і закриваються тільки під час пожежі під впливом противаги. У відкритому положенні ворота утримує електромагнітний утримувач, підключений до системи протипожежної сигналізації. Використовуються в торгових центрах, багаторівневих гаражах, складських приміщеннях та інших промислових об’єктах.

Детальніше >>

Розпашні протипожежні (вогнестійкі) ворота

Дверні стулки виготовляються із сталевих оцинкованих листів. Простір всередині стулок заповнюється мінеральною ватою і гіпсокартонними плитами. Використовуються на складах, промислових приміщеннях, підземних паркінгах, логістичних центрах тощо.

Детальніше >>