Mercor

Димовидалення, аварійна вентиляція

Протипожежні клапани

Застосовуються в системах загальнообмінної вентиляції, механічного димовидалення. Попереджають поширення вогню та гарячих димових мас через повітропроводи вентиляційних систем при пожежі. 

Детальніше >>

Вентилятори

Видаляють дим, у тому числі тютюновий. Висока пожежна безпека і довгостроковість роботи. Виготовлені з міцних матеріалів і прослужать вам щонайменше 20 років.

Детальніше >>

Зенітні ліхтарі

Зенітні ліхтарі та люки димовидалення — це основний елемент гравітаційного димовидалення для пожежної безпеки. Виводять із замкнених приміщень дим, пожежні гази та теплову енергію.

Детальніше >>

Світлові смуги

Несуча конструкція люків димовидалення, вбудованих у світлові смуги, зроблена з алюмінієвих профілів. Заповнення таке ж, як і заповнення зводу світлової смуги, в якому встановлені люки. Вони можуть мати одну або дві стулки.

Детальніше >>

Системи віконного димовидалення

Основною функцією системи віконного димовидалення є виведення чадних газів та тепла, які утворюються під час пожежі. Віконні стулки є головним елементом цієї системи.

Детальніше >>

Люки жалюзійні димовидалення та припливу

Забезпечують прохід димових мас у повітропроводи системи димовидалення при пожежі. Знаходяться в закритому положенні до сигналу про пожежу.

Детальніше >>

Люки димовидалення з можливістю виходу на дах

Дають можливість виходу на дах з метою виконання сервісних та експлуатаційних робіт. Можуть також бути джерелом денного світла на виробничих і складських приміщеннях та останніх поверхах багатоповерхових будинків.

Детальніше >>

Керування та контроль

Універсальний прилад керування пожежогасінням UCS-6000 призначений для активації протипожежних пристроїв в системах гравітаційного та механічного димовидалення. А також для провітрювання приміщень і керування суміжним протипожежним обладнанням.

Детальніше >>