Вогнезахист дерев’яних конструкцій

Вогнезахист конструкцій

Вогнезахисна безбарвна фарба POLYLACK WOOD TRANSPARENT призначена для вогнезахисту елементів дерев’яних конструкцій таких як крокви, обрешітки та елементи інтер’єру: настільні панелі з деревини, фанерою та дерев’яними матеріалами всередині будівель: житлових, виробничих будівлях і приміщеннях. Покриття дозволяє включити легкозаймисту деревину в категорію важкогорючих матеріалів з підвищеною вогнестійкістю. Рекомендується застосовувати для поверхонь, які не піддаються впливу вологи і механічного навантаження. Подібне до емалі, прозоре покриття,  являється головною перевагою та відмінністю вогнезахисної фарби Polylack. Це дозволяє зберегти природний та естетичний вигляд дерев’яних конструкцій.

Технологія нанесення вогнезахисної суміші

Поверхня, на яку планується наносити покриття Polylack,  повинна бути попередньо очищена від  пилу та інших забруднювальних речовин. Вогнетривке покриття можна наносити на поверхні які покриті бейцом або тонким шаром емалі.

Після попереднього змішування фарба наноситься при температурі від +5° C до + 40° С пензлем або двома шарами валиком. При нанесенні кількох шарів покриття, необхідно очікувати щонайменше 2 годин для висихання, перш ніж наносити наступний. У випадку розпилення, необхідно нанести потрібну кількість фарби одразу в один шар.  Вогнетривке покриття перед  використанням, якщо це необхідно, можна розбавити 1-3%  розчинником (наприклад при розпилюванні або фарбуванні з попередньо відкритою упаковкою). Теоретичне споживання фарби 0,3 кг/м², а середній час повного висихання при температурі 20˚С – 24 години.

В оригінальній фабричній упаковці вогнетривка фарба може зберігатися 1 рік від дати виготовлення при температурі зберігання від +5º С до +35º С.