Відсувні протипожежні ворота

Протипожежні ворота

Протипожежні відкатні ворота, як і протипожежні металеві або дерев’яні двері, створені спеціально для запобігання поширення вогню, диму, газів та всіх інших продуктів горіння. Також наявність відсувних протипожежних воріт дозволяє локалізувати вогонь, що значно пришвидшує  і спрощує ліквідацію пожежі. Такі протипожежні перешкоди дозволяють убезпечити сусідні приміщення або об’єкти і зменшити збитки від самої пожежі.  В основному застосовуються в торгових центрах, багаторівневих гаражах, складських приміщеннях, а також на інших промислових об’єктах.

Відсувні ворота серії «mcr TLB», що виготовляються компанією МЕРКОР, характеризуються високою вогнестійкістю, підвищеною механічною надійністю та опірністю до хімічних речовин. Стулка воріт складається з однієї або кількох панелей шириною 525 – 1030 мм. Кожна панель виготовлена з двох сталевих оцинкованих листів товщиною 0,8 мм приклеєних спеціальним клеєм до наповнювача. Краї панелей закріплено сталевою конструкцією у формі швелера. Загальна товщина стулки становить 90 мм. Форма нижнього торця воріт пристосована до руху по направляючій. У стандартній конфігурації панель покрито фольгою для захисту від механічних ушкоджень.

Механізм пересування протипожежних воріт складається з верхньої рейки, противаги, а також роликів для пересування стулки воріт. Верхню рейку воріт виготовлено з гнутого профілю зі сталевого оцинкованого нефарбованого листа товщиною 2 – 4 мм, і прикріплено до стінного отвору за допомогою розпірок або анкерів. Весь механізм закрито корпусом зі сталевого оцинкованого листа кольору RAL 7035. У цій конструкції воріт, до верхньої направляючої прикріплено стулку,  і з’єднано сталевим канатом з противагою. Завдяки цьому противага змушує ворота самостійно закриватися після відкривання. Щоб забезпечити відповідне пересування стулок воріт, до помосту за межею отвору, в стіні кріпляться ролики для пересування стулки. Противага прикрита коробом зі сталевої прямокутної плити кольору RAL 7040. У стандартній конфігурації кожух стулки зроблено з жерстяного листа покритого поліестеровою фарбою кольору RAL 7035.

 

Основні характеристики:

  • однопільні або двопільні, а також багатосекційні ( так звані телескопічні )
  • значні максимальні розміри воріт, достатні для задоволення потреб та вимог проектувальників та інвесторів
  • можливість додаткового оснащення хвірткою типу mcr ALPE, склінням, вентиляційною сіткою, люком для гідрантів
  • як в однопільних, так і в двопільних воротах застосовується інноваційний метод ведення воріт із застосуванням електромагнітного координатора швидкості закривання, що гарантує багаторічну надійність і безпеку експлуатації воріт
  • можливі більш ущільненої версії воріт проти диму

 

 Можливості обробки:

  • стандартний спосіб обробки поверхні воріт аналогічний обробці вищеописаних сталевих дверей, тобто RAL 7035 (листова сталь з покриттям)
  • розширений колірний каталог листової сталі з покриттям, а також порошкове фарбування в будь-який колір з каталогу RAL, що відповідає естетичним вимогам клієнтів
  • можливість монтажу воріт в нестандартній забудові

Ворота закриваються автоматично після подачі сигналу з центрального блоку управління. Також можлива установка електроприводу.