Захист комунікацій

ПРОТИПОЖЕЖНА МАНЖЕТА PS

Головною задачею систем протипожежної безпеки є локалізація місця виникнення пожежі. Протипожежна манжета, виробництва наших угорських партнерів компанії MERCOR DUNAMENTI, запобігає поширенню вогню через інженерні мережі.

Використання різних типів горючих трубопроводів з пластмаси є дуже ризикованим. У разі виникнення пожежі такі незахищені труби створюють оптимальне середовище для розповсюдження вогню, особливо це стосується вертикальних ліній (ефект димоходу). Простий, але дуже ефективний захист забезпечують протипожежні манжети, які швидко розбухають в разі виникнення пожежі, і тим самим перетискають трубку завдяки спеціальній графітовмісній заливці.

Під впливом високої температури манжета розширюється, в результаті чого пластмасова труба стискається, а наскрізний отвір захисної конструкції перекривається. Це забезпечує не розповсюдження вогню і диму на інші поверхи та приміщення.

Вогнетривка муфта для труб PS – це найбільш високий рівень протипожежного захисту для пластикових труб. Вогнезахисне покриття забезпечує високий рівень протипожежного захисту від поширення вогню. Найбільш незахищеними ділянками являються трубопроводи, через які існує небезпека поширення вогню в сусідні приміщення. Для запобігання цього була розроблена вогнетривка манжета  для труб, яка встановлюється на пожежонебезпечних ділянках трубопроводу і при пожежі настільки набухає, що повністю перетискає трубу і забезпечує повну ізоляцію.

Протипожежна манжета PS має просту конструкцію. Складається лише з металевого каркаса наповненого багатошаровим ламінатом INTUMEX L, що дає можливість ефективної ізоляції труб в гіпсокартонових стінах. Може експлуатуватись в зовнішніх температурних  умовах від -40˚С до +50˚С. Також  манжета PS не має терміну експлуатації в протипожежних системах.

Муфта PS пройшла сертифікацію в Україні. Межа вогнестійкості даного продукту становить 120 хв (EI 120).

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Для протипожежного захисту місць проходу комунікацій через відгороджувальні конструкції:

  • горючих пластикових (поліетиленових і ПВХ) труб діаметром до Ø250 мм
  • негорючих металевих труб покритих горючою ізоляцією
  • горючих пластикових труб з ПВХ і прокладених у них кабелів
  • кабелів

 

РОЗМІРИ ТА МАРКУВАННЯ

 

МаркуванняДіаметр труби

(зовн. Ø мм)

Діаметр манжета

(зовн. Ø, мм)

Глибина монтажу
RS505062+/-266+/-2
RS757595+/-266+/-2
RS9090110+/-266+/-2
RS110110130+/-266+/-2
RS125125148+/-266+/-2
RS160160190+/-266+/-2