Системи керування димовидаленням та провітрюванням

Сегмент елементів керування системами димовидалення в лінійці продуктів MERCOR представлений блоками керування UCS-6000 (POLONALFA)

Призначення:

Універсальний прилад UCS 6000 призначений для управління протипожежними пристроями системи димовидалення, що служать для відведення диму і тепла при пожежі,  дає можливість:

  • виявлення пожежі;
  • автоматичного або ручного запуску протипожежних пристроїв в системах димовидалення;
  • звуковій і оптичній сигналізації режимів роботи пристроїв;
  • автоматичного контролю спрацьовування протипожежних і виконавчих елементів (сервомотори, електромагніти, вентилятори і тому подібне) системи димовидалення;
  • автоматичного контролю власних схем і ланцюгів приймально-контрольного приладу;
  • провітрювання приміщень з використанням метеостанції mcr P054;
  • передачі основної інформації до систем (напр. POLON 4000, IGNIS 1000 або інших) про пожежу, несправність, стан протипожежних і виконавчих пристроїв.

Прилад UCS 6000 може працювати самостійно як одно- або багатозональний універсальний контролер димовидалення, або як адресний елемент в шлейфах/петлях сигналізації приймально-контрольних приладів пожежній сигналізації.

Функціональність:

Прилад UCS 6000 призначений для управління і контролю системи димовидалення.

Завдяки своїй універсальності прилад UCS 6000 дозволяє управляти практично будь-якими засобами димовидалення. Для управління і живлення цих пристроїв призначений спеціальний вихід, розміщений на модулі MGL – 60, який може бути запрограмований в одному з трьох режимів роботи з відповідними тимчасовими параметрами.

Конструктив:

Прилад UCS 6000 є модульним пристроєм. Залежно від комплектації UCS 6000 пропонується з корпусом в 2 варіантах:

– 400х400х160 для систем із загальним навантаженням до 16 А;

1150х630х190 для систем з навантаженням від 32 до 64 А.