Протипожежні скляні двері і перегородки

Протипожежні скляні конструкції

Протипожежні скляні двері та перегородки серії «mcr PROFILE» виробництва компанії МЕРКОР – це запорука якості та надійності.

Конструкція протипожежних скляних дверей і протипожежних перешкод складається з сталевих замкнених однокамерних профілів. Вони обрізані відповідним способом і з’єднані між собою шляхом зварювання. Такий спосіб виробництва дає можливість отримати великі розміри і застосувати різноманітні варіанти розподілу: горизонтальні, вертикальні або косі, а також арочні форми. Це дає змогу виготовляти дверні стулки під індивідуальні розміри, а також дозволяють використовувати різні форми скла згідно з вимогами і побажаннями клієнта.

У виробництві протипожежних скляних дверей застосовується вогнетривке скло (склопакет в якості варіанту) або непрозорі плити GKF товщиною мінімум 12,5 мм, які в свою чергу з обох сторін обкладено сталевими листами товщиною 1 мм. Протипожежні скляні профільні двері і перегородки можуть оснащуватися вентиляційною решіткою mcr Isotrans.

Також існує можливість використання сталевого листа, котрий можна приварити безпосередньо до профілю або вправити так само як скло.

У стандартній конфігурації двері обладнано:

  • врізним замком з одним засувом і заскочкою
  • патентною вставкою
  • антизйомними болтами
  • комплектом дверних ручок з накладкою

Дверні стулки закріплено стандартно у дверній профільній коробці на двох зварних сталевих завісах. В дверній коробці, а також у спеціальних пазах в профілі, розміщено ущільнювальні прокладки. У стандартній конфігурації дверні стулки та дверна коробка можуть бути пофарбовані будь-яким кольором з палітри RAL. Вага одного мскла класу Е 30 або Е 60 становить близько 15 кг. Дані протипожежні перешкоди також пройшли сертифікацію в Україні.

Протипожежні скляні двері і перегородки mcr PROFILE ISO завжди виготовляються за індивідуальним замовленням і відповідно до вимог клієнта. Ми пропонуємо широкий спектр розмірів, а також варіанти обробки і оснащення.

Основні характеристики:

  • виготовляються на базі сталевих профілів
  • межі вогнестійкості EI 30, EI 60, а в разі засклених перегородок навіть EI 120
  • висока якість виконання, скло яке застосовується володіє чудовими експлуатаційними характеристиками, в тому числі з високим коефіцієнтом прозорості (навіть до 87 %)
  • димонепроникність класу Sa, Sm
  • можливість виконання конструкції з нержавіючої сталі
  • порошкове фарбування в будь-який колір з каталогу RAL