Двері протипожежні металеві

Двері протипожежні металеві

Протипожежні двері це важливий елемент пожежної безпеки будівель. Вони застосовуються при будівництві промислових будівель, торгових центрів житлових будинків тощо.

Основною функціює протипожежних дверей є забезпечення безпеки шляхів евакуації від задимлення, високих температур та відкритого полум’я. Ці двері виконують функцію пожежних перешкод. Завдяки цьому стримується поширення вогню і продуктів горіння не тільки між окремими приміщеннями, а й цілими поверхами.

Вони закривають отвори які дотичні з  такими приміщеннями як шахти ліфту, сходові клітки, технічні лінії та комунікації.

Основний показник протипожежних дверей – це межа вогнестійкості. В протипожежних дверях виробництва компанії МЕРКОР межа вогнестійкості класифікується як EI 30 або EI 60. Дані двері також пройшли сертифікацію в Україні.

Металеві двері серії «mcr ALPE» виробляє фірма «ASSA ABLOY MERCOR DOORS». Дверні стулки виготовлено з двох штампованих оцинкованих сталевих листів з мінімальною товщиною 0,8 мм. Всередині дверні стулки заповнено мінеральною ватою. Завдяки цьому вони не нагріваються. Колір готових дверей – RAL7035.

Дверні стулки в стандартному варіанті закріплено на двох завісах. Одна з них є несучою з підшипниковими втулками, які виготовлено зі спеціальних сплавів підвищеної міцності, а друга, завдяки розміщеній у ній пружині, забезпечує автоматичне закривання дверей. У деяких випадках вона може виконувати функцію доводчика.

На пасивну стулку ( відкривається другою серед пари дверних стулок ) двостулкових дверей монтується притворна планка з ущільнювальною та вспінювальною прокладками. Вага одного м стулки з сталевого листа товщиною 0,8 мм становить близько 24 кг. Протипожежні двері виготовлено без порогу. До стандартної комплектації дверей входить сталева кутова дверна коробка.

Двері обладнано:

  • врізним замком із засувом і заскочкою
  • патентною вставкою
  • протизйомними болтами
  • комплектом дверних ручок з накладкою