Двері протипожежні дерев’яні

Протипожежні дерев’яні двері

Протипожежні дерев’яні двері це важливий елемент пожежної безпеки будівель. Вони є обов’язковими до встановлення у місцях з великим скупченням людей, а саме у промислових будівлях, торгових центрах, офісних центрах та житлових будинках тощо.

На перший погляд дерев’яні двері не дуже можуть захистити від  полум’я в разі виникнення пожежі, але протипожежні дерев’яні двері є не менш надійними ніж  металеві. Вони також класифікуються по межі вогнестійкості EI 30 або EI 60. Це означає, що в разі виникнення пожежі, двері можуть стримувати полум’я від 30 до 60 хв в залежності типу.

Протипожежні дерев’яні двері (люки) серії «mcr DREW PLUS», як і металеві протипожежні двері, виробляє компанія «ASSA ABLOY MERCOR DOORS».

Дверні стулки даного виробу є суцільними. Основу стулки даної протипожежної перешкоди виготовлено з цільного дерева. З обох сторін основа обкладається стружковою плитою або плитою MDF. Довші торці стулок окантовано вставками з дерева твердих порід. Загальна товщина стулок становить 45 мм. Стулки закріплено у дерев’яній дверній коробці на трьох завісах mcr KEN aбо mcr SAM. В свою чергу у самій коробці розміщено пінні прокладки перерізом 10 х 2 мм, а у спеціально вифрезерованому пазі знаходиться ущільнювальна прокладка. У стандартній конфігурації дверні стулки оббиті буковою або дубовою фанерою, або пофарбовані в довільний колір з палітри RAL. Вага одного м² дверної стулки становить близько 30 кг.

Двері обладнано:

  • врізним замком з засувом і заскочкою
  • патентною вставкою
  • комплектом дверних ручок з розетками

Протипожежні двері виготовлено без порогів. До стандартної комплектації входить внутрішня блокова дерев’яна дверна коробка.

Крім виробництва стандартних виробів ми готові втілити будь-які дизайнерські або технічні рішення нашого клієнта.

Компанія МЕРКОР спеціалізується на виготовлені індивідуальних замовлень. У нашому асортименті також можна знайти іскронедаючі двері, або ще більш не стандартні – рентгенонерпоникні двері.

Технологія і якість фарбування.

Ми застосовуємо технології з використанням професійної лакофарбової лінії, а також водні лаки ультрафіолетового затвердіння. Це гарантує більш високу механічну міцність покриття. Водні лаки не мають запаху і нешкідливі для навколишнього середовища.

Для підвищення стійкості дверей до механічних пошкоджень ми застосовуємо додатковий захист у вигляді відбійників з нержавіючої сталі, що встановлюються в нижній частині дверного полотна або на рівні ручки. Пропонуємо широкий вибір петель і фурнітури, відповідних індивідуальним потребам архітекторів, проектувальників та інвесторів.