Продукція      Інформація про продукцію      Відкатні ворота

Відкатні ворота

Відкатні протипожежні ворота є різновидом автоматичних воріт. Такі ворота вже давно почали застосовувати в дворах будинків, на промислових і на інших майданчиках. За останні роки вони почали набувати особливої популярності, адже створені вони за новими технологіями, а також у них простий механізм відкривання.

На промислових майданчиках, підприємствах і т.д., відкатні ворота як правило відкриті. У відкритому положенні ворота притримує електромагнітний утримувач, підключений до системи пожежної безпеки. Також є можливість підключення до системи охорони. Для полегшення руху людей, наприклад, в цехах, можна зробити у відкатних воротах протипожежні двері.

Автоматика відкатних протипожежних воріт

У деяких приміщеннях, що завантажені торговим обладнанням або іншими габаритними машинами та товарами, немає можливості встановити розсувні двері. Для цього використовують відкатні протипожежні ворота (двері). У більшості випадках такі ворота забезпечені автоматичним приводом. Таким чином, ворота можна відкривати і закривати автоматично.

Одностулкові та двостулкові відкатні протипожежні ворота

Висока міцність і стійкість до зовнішніх чинників (хімічних речовин, високої температури) робить відкатні ворота популярнішим ніж інші типи протипожежних воріт. Розділяють відкатні протипожежні двері на одностулкові і двостулкові. Двостулкові ворота масивніше і великі за розміром ніж одностулкові, що робить їх більш надійними. Конструкція відкатних дверей дозволяє великому потоку людей без перешкод покинути приміщення, оскільки на відміну від розсувних воріт стулки не заважають проходу.

Де купити протипожежні ворота в Україні

ТзОВ "Меркор - Українa" пропонує високоякісні відкатні протипожежні ворота, зроблені за новітніми технологіями. Такі двері додадуть приміщенню красивого виду і забезпечать безпеку Вам і людям, що знаходяться в цьому приміщенні.

Замовити та купити протипожежні ворота в Україні нашого виробництва можна за адресами:

м. Львів, вулиця Шептицьких, 26.

Замовити протипожежні ворота чи проконсультуватися із спеціалістами можна по телефону:  +38 032 2403447 (-07)

Також, нещодавно ми відкрили свої виробничі потужності у столиці України. У місті Києві нас можна знайти за адресою: проспект Академіка Палладіна, 46/2. Контактні телефони: 067-67 14 108  та 044-40 66 976

Відкатні протипожежні ворота Відкатні протипожежні ворота Відкатні ворота проти пожежі