Про фірму :: Продукція :: Новини :: Контакти
Новини      Відкатні ворота для захисту проти пожежі

Відкатні ворота для захисту проти пожежі

Кожен раз, коли Ви приїжджаєте в заміський будинок, перше, що ви бачите це в''їзні ворота. Багато власників особняків приділяють особливу увагу воротах, адже саме вони, а не будинок, складають думку про власника. Це як візитна картка всього, що перебувати за парканом. Оскільки в дощову погоду або, коли неохота виходити з машини, не завжди хочеться відкривати розсувні ворота власноруч, більшість власників заміських будинків вважають за краще встановлювати відкатні ворота. Це вже давно стало нормою, адже до хорошого людина звикає дуже швидко.

На сьогоднішній день існує безліч різновидів автоматичних відкатних воріт, а ще ж зовсім недавно такі ворота могли собі дозволити тільки заможні люди.

Але, як кажуть, прогрес не стоїть на місці і з кожним роком з''являються нові дизайни, нові технології таких відкатних воріт. Якщо Ви ще не поставили ворота і не знаєте, який тип воріт вибрати, у цій статті ми розповімо Вам про переваги як відкатних, так і традиційних розпашних воротах. Почнемо ми з переваг відкатних воріт, які працюють за принципом такому ж, як, наприклад, відомі всім шафи купе. Секція воріт пересувається в одну сторону за допомогою роликових направляючих. Традиційно для таких воріт використовували підвісну систему з нижніми направляючими, але сучасні технології дозволяють використовувати системи таких типів, що секція воріт навіть не торкається землі. Саме ця особливість дозволяє використовувати відкатні ворота в зимовий період часу.

Ще одним і найголовнішою перевагою є те, що траєкторія відкриття дверей - прямолінійна.

Це означає, що автомобіль може під''їхати до воріт на близьку відстань і не заважати відкриттю воріт.

Дизайни відкатних воріт бувають різноманітні. Їх візерунок може бути як сітчастий, так і складний кований.

Існує також тип воріт, які використовують на виробництвах або великих підприємствах, в офісах. Відкатні ворота, які виконані з суцільного листа металу, облицьованого протипожежними матеріалами і просоченого протипожежними речовинами, виконують функцію протипожежну і забезпечують безперешкодне переміщення потоку людей під час надзвичайних подій.

Традиційні розсувні ворота коштують дешевше, тому що мають більш просту конструкцію. Такі ворота можна встановити в будь-який отвір, адже порівняно з відкотами, орним воротам не потрібне додаткове місце для відкату.

Відкатні та розпашні ворота оснащуються автоматикою, для того щоб можна було керувати ними на відстані. Це найбільша перевага і тих і інших воріт, особливо їли ворота протипожежні, адже автоматичне закривання або відкриття воріт може врятувати чиєсь життя під час пожежі.