Продукція      Протипожежні ворота та двері      Розсувні ворота mcr TLB

Розсувні ворота mcr TLB

Розсувні протипожежні ворота – це надійний захист приміщення від розповсюдження вогню та диму. Зразу після виникнення пожежі вони автоматично закриваються і можуть втримувати вогонь досить довгий час до приїзду пожежників.

Де встановлюють розсувні протипожежні ворота

Розсувні протипожежні ворота встановлюють на різного роду виробництвах, складах, торгових приміщеннях, в підземних автостоянках, тощо. Це все робиться для того, щоб територію розділити на відповідні зони. І у випадку пожежі в одній частині, розсувні протипожежні ворота не дозволять поширюватися вогню і стримають його на довгий час до приїзду пожежників.

Під час пожежі

В середньому розсувні протипожежні ворота можуть втримувати вогонь 60-90 хв. За цей час люди зможуть спокійно евакуюватися із будівлі. Також вони є хорошим захисником від диму та чадного газу. Відключення напруги в мережі також не є проблемою, оскільки спеціальний механізм автоматично закриє ворота після виникнення пожежі.

Звукоізоляція

Розсувні протипожежні ворота mcr TLB також володіють хорошою звукоізоляцією та високим рівнем термоізоляції. В нашій компанії ви зможете замовити ворота із суцільного полотна, або із надійним вогнестійким склом. Також, на побажання клієнта, розсувні ворота можна оснастити калиткою для евакуації людей.

Будова розсувних протипожежних воріт

Полотно воріт складається із двох листів металу із вогнестійкою мінеральною ватою між ними. Ви можете заказати розсувні ворота компанії Меркор різної вогнестійкості, кольору, матеріалу та додаткових особливостей, в залежності від побажань клієнта.

Використання протипожежних воріт дозволить знизити матеріальні втрати від пожежі і врятують життя багатьох людей.

Вогнестійкість

EI 60/E 90

Матеріал

ворота виготовлені з оцинкованої сталі або, за бажанням замовника, з нержавіючої сталі.

Колір

будь-який по шкалі RAL

Монтаж

Наші досвідчені спеціалісти, якісно і професійно займаються монтажем протипожежних воріт на протязі багатьох років. Від правильного монтажу залежить надійність і довговічність розсувних протипожежних воріт, а також їхня стійкість до вогню та надійний захист від диму.

Додаткова інформація

Розсувні ворота,як правило, постійно відкриті і замикаються тільки під час пожежі під дією противаг. У відкритому положенні ворота утримує електромагнітний тримач, підключений до системи пожежної безпеки. Є можливість обладнати ворота електричними приводами, які автоматично відкривають та закривають ворота під час нормальної експлуатації. Для полегшення руху людей, наприклад, в виробничих цехах, можливо встановити у стулку воріт протипожежні сталеві двері типу MCR ALPE.

Додаткові опції

  • великий вибір моделей ручок до дверей.
  • можливість засклити двері надійним протипожежним склом.
  • додаткові захисти від пропускання диму та звукоізоляції, завдяки унікальній блочній коробці.
  • додаткові вентиляційні решітки.
  • велика гама кольорів та додаткових замків (електрозамків).
Розсувні ворота
Розсувні протипожежні ворота
Протипожежні ворота розсувні
Розсувні ворота проти пожежі