Продукція      Інформація про продукцію      Протипожежні ворота

Протипожежні ворота

Протипожежні ворота компанії МеркорНе менш високе навантаження у разі пожежі несуть і ворота. Протипожежні ворота ТзОВ "Меркор-Україна" захищають від розповсюдження пожежі всередині будівлі через відкриті стінні прорізи. Вони на всі 100% виконають основну свою функцію під час пожежі: безпечна евакуація людей. І крім цього, забезпечуватимуть захист та надійність у простий час.

Принцип дії протипожежних воріт під час пожежі

Ворота автоматично закриваються при виникненні пожежі або в разі відключення подачі електроенергії. У закритому положенні пересування людей може здійснюватися через вбудовані хвіртки. Це дасть змогу людям спокійно вибратися у безпечне місце і не дозволить вогню поширюватися на інші території.

Автоматика може бути підключена як в загальну систему сигналізації так і в пожежну. Це дозволяє краще захистити будівлю і не допустити загоряння великої території.

Протипожежні ворота можуть мати як стандартний варіант виконання, так і ексклюзивний, виконаний з урахуванням вимог замовника.

Вогнестійкість

Компанія Меркор представляє вашій увазі сучасні протипожежні ворота із різними класами вогнестійкості: EI 30, EI 60, EI 90. Числа 30, 60, 90 означають скільки часу ворота можуть протистояти вогню. За статистикою, для нормальної евакуації людей в середньому потрібно 20-30 хв із одного приміщення. 

Будова протипожежних воріт

Вогнестійкість протипожежним воротам забезпечують спеціальна будова, вогнестійкі матеріали із яких вони виготовлені та спеціальні зовнішні покриття.

Зовнішній шар воріт виготовлений із дерева або металу, які покриті спеціальною вогнетривкою фарбою.

Внутрішні шари являють собою унікальні вогнетривкі шари, розроблені компанією Меркор.

Така будова протипожежних дверей не лише надійно захищає від розповсюдження вогню, але й економить вам гроші на утепленні воріт взимку. Оскільки вони добре борються як із вогнем, так і з найлютішим морозом. Цьому багато чим потрібно завдячувати унікальній дверній коробці.

Звукоізоляція

Протипожежні ворота компанії Меркор також володіють хорошою звукоізоляцією (до 33-43 дБ). Що є досить важливим фактором для приміщень на заводах, фабриках, тощо.