Продукція      Протипожежні ворота та двері

Протипожежні ворота та двері

При виникненні пожежі одну з головних ролей виконують протипожежні двері і ворота компанії “Меркор-Україна”. Вони захищають внутрішні приміщення будівель від поширення пожежі через відкриті отвори в стінах, забезпечуючи максимальну пожаростійкість і безпеку. При виникненні пожежі або при відключенні подання електроенергії у будівлі спрацьовує автоматичний механізм, який закриває ворота і двері, таким чином перешкоджаючи поширенню джерела займання. У закритому положенні дверей евакуація людей здійснюється через вбудовані протипожежні хвіртки. Автоматику можна інтегрувати в загальну систему протипожежної сигналізації будівлі.

Особливості протипожежних воріт та дверей

Протипожежні ворота і двері Mercor виготовляються як в стандартних (одностворкові, двостворкові, двері з вогнетривким склом, з МДФ обробкою), так і в індивідуальних варіантах, враховуючи усі необхідні побажання замовника. Сучасна протипожежна продукція здатна захистити приміщення від поширення вогню упродовж 30, 60 або 90 хвилин з моменту його виникнення. Цього часу цілком достатньо для приїзду пожежних бригад і локалізації джерела займання. Окрім захисту від попадання вогню і диму в приміщення протипожежні двері і ворота служать перешкодою від несанкціонованого проникнення. Уся продукція має сертифікат пожежної безпеки, виготовляється чітко у відповідності встановленим технологіям, гостам та нормам. Ви можете купити протипожежні ворота і двері Mercor різних типів конструкцій за найнижчими цінами в Україні і регіонах.

Також, Ви можете придбати протипожежні ворота mcr TLB, які можна тримати постійно відкритими, а закриваються вони тільки під час пожежі під дією противаг. У відкритому положенні їх тримає електромагнітний утримувач, підключений до протипожежної системи. Модель воріт mcr TLB можна обладнати електроприводами, які дозволять зробити процес відкриття і закриття автоматизованим. Додатково, щоб полегшити пересування людей, у виробничих цехах, можна встановити в стулку воріт протипожежні сталеві двері типу MCR ALPE.

ТОВ "Меркор Україна" виконує якісний ліцензований монтаж протипожежних конструкцій. У рамках нашої співпраці ми пропонуємо нашим покупцям послуги з сервісного обслуговування.

Послуги з сервісного обслуговування

  • невідкладний сервіс - обслуговування по заявці клієнта(гарантійні і післягарантійні огляди);
  • сервісне обслуговування конструкцій - на підставі постійного сервісного договору (гарантійні та післягарантійні огляди);
  • післягарантійні ремонти - виконуються в міру необхідності.

Розсувні протипожежні ворота mcr TLB Протипожежні двері з вогнетривким склом Одностворкові протипожежні двері