Продукція      Інформація про продукцію      Протипожежні сталеві двері

Протипожежні сталеві двері

Протипожежні сталеві двері, як частина протипожежної системи, повинні запобігти поширенню пожежі в інші кімнати, цеха і т.д. Дані двері, крім своєї високої вогнестійкості, мають відмінну міцність до фізичних і хімічних пошкоджень, хорошу звуко-, термо- і шумоізоляцію. Виробництво дверей ТОВ "Меркор - Українa", базується на технології з''''єднання сталевих листів, шляхом згинання та їх заклепування. Всередині, вони заповнюються мінеральною ватою. Такий спосіб виробництва гарантує простоту в монтажі, високу стійкість до корозії, ідеально рівну поверхню дверного полотна, довгий термін експлуатації.

Протипожежні сталеві двері не дозволяють поширюватися вогню протягом тривалого часу, і цей час у кілька разів перевищує час опору вогню дверей, що зроблені з необробленої сталі, дерева або іншого матеріалу. Ще однією перевагою протипожежних сталевих дверей є те, що вони не деформуються і їх замки і ручки не нагріваються під впливом високих температур на протязі довгого часу.

Протипожежні двері зі сталі, як правило, обладнані системою автоматичного закриття. Система спрацьовує під час пожежі. Двері щільно закриваються, не даючи вогню й диму потрапити в сусіднє приміщення. Двері можна відкрити вручну, без допомоги ключа.

У будинках і установах, де потрібне дотримання строгих правил пожежної безпеки, а також у будинках, квартирах, офісах можна встановлювати такі двері, адже вони не тільки забезпечать безпеку, але і добре впишуться в інтер''''єр приміщення.

Де купити протипожежні сталеві двері в Україні

Купити якісні протипожежні сталеві двері в Україні можна в компанії Меркор Україна. Компанія Mercor займається виробництвом та встановленням протипожежних дверей уже більше двох десятиліть. Наша продукція на рівних конкурує із найбільшими європейськими виробниками пасивних систем пожежогасіння. Саме тому українці, які дбають про безпеку власного дому та бізнесу вибирають саме нас.

Замовити протипожежні сталеві двері в Україні можна у наших офісах, які знаходяться за адресами:

м. Львів, вул.Шептицьких, 26. Контактний телефон: +38 032 2403447 (-07)

м.Київ, проспект Академіка Палладіна, 46/2. Тел. 044-40 66 976 або 067-6714108