Продукція      Інформація про продукцію      Протипожежні перегородки

Протипожежні перегородки

Протипожежні перегородки призначені для блокування розповсюдження пожежі через отвори будівель, для обгородження і поділу приміщень, а також для створення сприятливих умов безпечної евакуації людей в будівлях і спорудах різного призначення. Рекомендовано монтувати в перегородках протипожежні двері: світлопрозорі (з склінням) або глухі. Загальна площа різних прорізів у перегородках, а це вікна і двері не повинна перевищувати 25%.

Засклені протипожежні перегородки привертають увагу своєю легкістю і економічністю на фасаді й усередині приміщення. Оскільки конструкція перегородки блокова, це робить незалежними як розміри, так і форми потрібної конструкції.

Основні критерії вибору протипожежних перегородок

Можна виділити два основних критерії, за якими вибирають протипожежні перегородки:

Перший критерій (I) - втрата теплоізолювальної здатності;

Другий критерій (Е) - втрата цілісності.

Вимірюють ці два показники у хвилинах. Перший показник характеризується інтенсивністю теплового випромінювання. Другий показник характеризується утворенням тріщин і отворів різної величини, крізь які можуть проникати полум''я і дим, які виникають під час пожежі. Тому на документації протипожежних перегородок ви можете побачити відмітки IE 30, IE 60, IE 90. Це вогнестійкість констрікції, а саме час, скільки вона може повноцінно боротися із вогнем.

Установка і обслуговування протипожежних перегородок

Представлені фірмою "Меркор-Україна", протипожежні перегородки, крім свого безпосереднього призначення, створюють відчуття безпеки і комфорту. Також Нами здійснюється ліцензійна установка і обслуговування (як гарантійне, так і після закінчення гарантії).

На сьогоднішній день скляні протипожежні перегородки використовують не тільки як захист від впливу і поширення вогню, але і як дизайнерське рішення Такими конструкціями поділяють приміщення, завдяки склу можна зробити ефект збільшення обсягу простору, а також природне освітлення додасть затишок і комфортну обстановку для працюючих людей - інтер''єр стане більш сучасним.