Продукція      Інформація про продукцію      Протипожежні двері

Протипожежні двері

Протипожежні двері є одним з найпопулярніших засобів вогнезахисту будівель ззовні і всередині. Це ефективний захист приміщень від впливу пожежі на протязі 30, 60 або 90 хвилин.

Двері, навіть оброблені вогнезахисним розчином, не зможуть уберегти вас від полум''''я. Але якщо Ви встановите у себе протипожежні двері, це допоможе Вам виграти час у такого нерівного супротивника як пожежа.

Вогнестійкість протипожежних дверей

Період часу до загоряння дверей зазначений у сертифікаті, що надається разом з дверима. Це позначки: EI 30, EI 60, EI 90. Числа означають тривалість боротьби із вогнем у хвилинах.  Двері виготовляються за державними стандартами та встановленим нормам. Протипожежні двері використовуються у великих установах і маленьких підприємствах за вимогами державних протипожежних органів.

Види протипожежних дверей

Протипожежні двері бувають дерев''''яні, сталеві, з використанням алюмінієвого профілю і зі світлопрозорим заповненням.

Дерев''''яні протипожежні двері оснащені спеціальним ущільнювачем, що стримує поширення вогню і диму. При виготовленні таких дверей використовують каркас і фільонки більш потужний, ніж у звичайній конструкції. При довготривалому впливі високих температур ущільнювач спінюється і заповнює цією сумішшю все простір усередині дверей. Такі двері майже не відрізняється від звичайної, що не псує вигляд приміщення.

Сталеві протипожежні двері створюють з подвійного фальца та подвійного шару ущільнювача. При виготовленні дверей полотно з перетином коробчатого виду обшивають сталевими листами і фальцем з обох сторін. Усередині такої сталевих дверей поміщають ізоляційний матеріал. Двері стримує не тільки вогонь, а й звук.

Ще один тип протипожежних дверей виготовляють на основі алюмінію. Всередину дверей поміщають мінеральну вату і теплоізоляційні прокладки, за допомогою яких зменшується тепловіддача.

Для створення дверей з світлопрозорого заповнення використовують пожежостійке скло. Не припустимо застосовувати армоване скло і будівельний триплекс. У Нашій фірмі можна вибрати двері, які виготовляються за індивідуальним замовленням.

Крім захисту від вогню і диму протипожежні двері служать перешкодою від несанкціонованого доступу (злому). А також є хорошими звукоізоляторами та не потребують утеплення на зиму.

Розсувні протипожежні двері mcr TLB Протипожежні двері з вогнетривким склом Одностворкові протипожежні двері