Про фірму :: Продукція :: Новини :: Контакти
Новини      Покупка металевих дверей

Покупка металевих дверей

Де купити металеві двері в Україні

Безпека дому та офісу дуже важлива у наш час. А що найкраще може захистити ваш дім від небажаних гостей? Правильно, добре підібрані надійні металеві двері.

Серед всієї різноманітності металевих дверей на вітчизняному ринку, хочеться вибрати дійсно найкращі, які б не лише відповідали усім стандартам міцності, надійності та довговічності, але й добре вписувалися у інтер’єр будинку чи офісу. Ми постараємося Вам розповісти на що варто звернути увагу перед покупкою металевих дверей, та де купити металеві двері в Україні.

 

На що слід звернути увагу перед тим, як купити металеві двері

Досвідчені покупці знають: «Якщо хочеш купити якісний товар – потрібно знати про нього все». Звісно, щоб купити хороші та надійні металеві двері, вам не обов’язково знати всі нюанси виробництва, але як мінімум потрібно розбиратися у особливостях будови дверей. А якщо ви бажаєте придбати двері із підвищеною стійкістю до вогню, вам також потрібно знати все про класи вогнестійкості.

Протипожежні металеві двері (будова)

Будова металевих дверей. Розглянемо будову на прикладі металевих протипожежних дверей. Оскільки саме цей вид дверей відповідає усім вимогам сучасних покупців: висока міцність дверей, красивий дизайн, довговічність і невибагливість до догляду.

На відміну від простих металевих дверей, протипожежні двері мають складнішу будову. Зазвичай конструкція металевих дверей проти пожежі складається із 2 шарів: зовнішнього та внутрішнього.

Зовнішній шар. У більшості випадків це міцний метал покритий спеціальним вогнетривким лаком або фарбою. Саме на склад та характеристики вогнетривкого лаку (фарби) вам потрібно звернути увагу якомога ретельніше. Оскільки від нього залежить як довговічність зовнішнього вигляду дверей, так і їхня стійкість до вогню у разі надзвичайної ситуації. Особливо прискіпливо потрібно придивитися до цієї характеристики, якщо Ви хочете купити металеві двері на виробництво із підвищеною пожежонебезпекою. Саме від якості вогнетривкого лаку буде залежати чи зможуть люди спокійно і без опіків відкрити двері і вибратися із небезпечної зони.

Внутрішній шар. Вмістом внутрішнього шару металевих дверей не потрібно нехтувати. Це також дуже важливо. Оскільки від того, чим наповненні ваші двері залежатиме якість термоізоляції дверей. Більшість протипожежних дверей всередині мають спеціальні термоізоляційні наповнювачі, які не дозволяють металу швидко нагріватися під час пожежі. А взимку вони служать хорошим утепленням для вхідних дверей. Тобто купуючи протипожежні металеві двері Ви вже позбуваєтеся ще однієї одвічної сезонної проблеми: «Чим утеплити металеві двері». Для порівняння, на малюнку справа зображена будова дерев’яних протипожежних дверей.

Вогнестійкість. Ще однією характеристикою, на яку варто звернути увагу пере тим, як купити вхідні металеві двері, є клас вогнестійкості. Усі класи вогнестійкості бувають наступних видів: EI 15, EI 30, EI 45, EI 60, EI 120, EI 240, EI 360. Цифри біля абревіатури EI означають час, скільки двері можуть спокійно витримувати пряму дію вогню. Чим це число (час) більше, тим двері надійніші.

Для вхідних металевих дверей у житловому будинку вистарчає протипожежних дверей класу EI 15-30. Саме 15-30 хвилин в середньому потрібно для приїзду пожежної бригади. А от для підприємств, особливо які працюють із легкозаймистими матеріалами, а особливо вибухонебезпечними речовинами, потрібно купити та встановити протипожежні металеві двері із класом вогнестійкості не менше EI 30.

Де купити металеві двері

Ми розібралися із тим, на що слід звернути увагу перед покупкою. Тепер розповімо Вам, де можна купити хороші металеві двері.

Найкращі металеві протипожежні двері європейської якості в Україні можна купити у компанії Меркор Україна. Ми є провідним розробником та виробником високоякісних систем пасивного пожежогасіння.

Продукція компанії Mercor уже більше двох десятків років забезпечує надійний захист житлових квартир, підприємств, заводів по всій Європі.

Якщо ви не знаєте, де купити хороші металеві двері Європейської якості в Україні – звертайтеся до нас за адресою:

м. Львів, вул.Шептицьких, 26. Тел: +38 032 240 34 47 (-07).

м. Київ, проспект Академіка Палладіна, 46/2. Тел.: (044)-40 66 976; (067)-67 14 108.

Наші спеціалісти допоможуть вам вибрати найнадійніші металеві протипожежні двері, які захищатимуть ваш спокій довгі роки.