Про фірму :: Продукція :: Новини :: Контакти
Новини      Переваги протипожежних металевих дверей

Переваги протипожежних металевих дверей

Протипожежні металеві двері

Металеві протипожежні двері – це найкращий захист вашого дому чи офісу від злодіїв та поширення вогню. І це лише 2 переваги, через які металеві двері славляться великою популярністю у наш час. А існує як мінімум 7 переваг, за які варто купити протипожежні металеві двері в Україні.

Переваги металевих протипожежних дверей

Міцність і зломостікість. Як і будь які металеві двері чи металеві ворота, протипожежні двері володіють підвищеною міцністю та зломостійкістю. Метал сам по собі міцний матеріал, а спеціальні вогнетривкі покриття та матеріали, які входять у структуру протипожежних дверей, додають ще більшої стійкості.

Але не варто думати, що за міцність дверей відповідає лише основний металевий лист. Конструкція, каркас та петлі не менш важливі складові надійних протипожежних дверей. Саме таких критеріїв дотримується наша команда розробників. Тому наші протипожежні розпашні ворота та двері – це найкращий захист від зловмисників.

Довговічність. Якщо дерев’яні двері доводиться раз в 5-10 років міняти, то металеві протипожежні двері прослужать вам декілька десятиліть і при цьому не втратять своїх основних технічних властивостей. Чому це так? На відміну від дерева, яке з часом від перепадів температури та зміни вологості, починає псуватися, втрачати свою міцність і зовнішній вигляд, метал більш стійкий до зовнішніх чинників. Із металевими дверима вам не доведеться щороку витрачати лишні гроші на фарбу та лак. Протипожежні металеві двері уже покриті спеціальними вогнетривкими фарбами, які прослужать вам довгі роки.

Звуко- і теплоізоляція. Металеві двері проти пожежі володіють особливою конструкцією у вигляді не лише вогнетривких матеріалів, але й теплоізоляційних наповнювачів. Завдяки унікальним наповнювачам, ви зможете спокійно відкрити двері навіть під час пожежі, унікальний матеріал не дозволяє дверям нагріватися. Цей матеріал не пропускає як тепло, так і холод. Тому до плюсів можна віднести те, що їх не потрібно буде утеплювати на зиму. Аналогічна ситуація із звукоізоляцією. Протипожежні ворота та двері компанії Меркор Україна виготовлені із найсучасніших тепло- та звукоізоляційних матеріалів, які не пропустять зайві вуличні звуки до 43 дБ.

Зручність. Металеві протипожежні двері дуже зручні у використанні. Завдяки унікальній конструкції підвісок, петель та каркасу, двері, не зважаючи на свою вагу, дуже легко відкриваються. До пункту «зручності» можна також віднести і простоту у догляді за дверима. Оскільки вони покриті спеціальними вогнетривкими матеріалами, то їх легко і зручно можна помити як холодною так і гарячою водою.

Пожежна безпека. Усі протипожежні двері та ворота нашої компанії володіють певним класом вогнестійкості: EI 30, 45, 60, 120. Тобто та чи інша модель дверей може спокійно втримувати вогонь протягом 30, 45 чи 60 хвилин. Саме стільки часу достатньо для спокійної евакуації людей та приїзду пожежних.

Дизайн. Ви дуже глибоко помиляєтеся, якщо думаєте, що металеві двері та ворота це кусок металу, який немає нормального вигляду і не підійде вашому інтер’єру. Уже давно пройшов той час, коли металеві двері являли собою прямий лист металу, що зливається із стіною. Зараз можна виготовити двері будь якого кольору, із візерунками чи без і під будь який інтер’єр. Чого вартий той факт, що більшість нових сучасник готелів та офісних центрів все частіше замовляють сучасні протипожежні металеві ворота та двері.

Вартість. Так, вартість металевих дверей також ми віднесемо до плюсів. Незважаючи на те, що ціни на протипожежні металеві двері трішки більші за дерев’яні, але якщо дивитися на багаторічну перспективу, то вони обходяться набагато дешевше в майбутньому, тому що ви економите на догляді та ремонті дверей. Плюс,зараз ви можете вибрати двері різної цінової категорії: є дешеві двері економ-класу або дорогі елітні металеві двері.

Це лише 7 основних переваг металевих дверей, їх насправді набагато більше. Щоб повністю оцінити усі переваги протипожежних металевих дверей та воріт вам потрібно їх купити і переконатися на власні очі. Купити металеві двері у компанії Меркор Україна – це вигідне вкладання грошей у безпеку власного дому чи бізнесу.