Продукція      Інформація про продукцію      Металеві ворота

Металеві ворота

Металеві ворота - це перше що перешкоджає потрапити в будинок або дачу. Крім захисної і обмежувальної функції, вони мають і естетичну. Якісно зроблені металеві ворота будуть прикрашати зовнішній вигляд вашої будівлі тривалий час. Елементи художньої ковки надають металлоконструкціям ажурності і легкості. Комбіноване використання кування і суцільного заповнення дозволяє робити ворота красивими і стійкими до злому. За типом виготовлення ворота поділяють на суцільні і гратчасті, з додатковою дверима (хвірткою).

Металеві ворота проти пожежі зазвичай обладнані механізмом фіксації стулок у закритому і відкритому положенні. Працює він таким чином, що стулки, пройшовши нейтральне положення (приблизно 45 °), кріпляться пружиною в закритому чи відкритому положенні. Система такого типу здатна забезпечити потрібну безпеку, запобігаючи мимовільне закриття стулок при поривах вітру.

Як виготовляють протипожежні металеві ворота:

Щоб виготовити якісні ворота потрібно мати в наявності 4 металевих пластини однакової конструкції.

Спочатку пластини розпилюють навпіл дуги. Потім у дуги вкладають вставки з металевої труби такого ж діаметру. Після цього смуги із сталі перетином 5 × 40 мм пропускають по середині і по боках. Вертикальні елементи виготовляють з труб діаметром - від 10 до 12 мм, горизонтальні - від 20 до 22 мм, а напівдугові елементи обрешітки виготовляють з смуговий перетином 4 × 25 мм.

Виготовлення та складання воріт можна полегшити, якщо зробити контурний малюнок. Малюнок, в основному, малюють на картоні, фанері або оргаліті. У більшості випадках малюють тільки одну стулку металевих воріт.

По контуру намальованої конструкції розкладають деталі і з одного боку схоплюють їх зварюванням. Потім всі деталі розкладають по контуру малюнка і схоплюють з одного боку зварюванням. Потім стулку знімають і повністю зварюють.

Дві накладки з листової сталі приварюють всередині воріт. Таким чином, кріпиться запірний пристрій і замок-засувка, що вмонтований у ворота хвіртки. Металеві рами навішують на дверні петлі, з розрахунком того, що їх можна буде зняти. У бічних сторонах стулок хвіртки робляться прорізи. Через них проходитиме пружинний механізм. З одного боку такий механізм прикріплюють до воріт, а з іншого - за допомогою пружини до металевої стійки-каркаса, що знаходиться всередині стовпа.

Гаражні ворота виготовляють з ущільнювачем по всьому периметру дверей і внутрішнім утеплювачем. Велика товщина використовуваного металу і вогнестійкий наповнювач роблять ворота не тільки вогнестійкими, а й ізолюють приміщення або ділянку від шуму.

Встановлення протипожежних металевих воріт

Металеві ворота проти пожежі встановлюють в дверних отворах. Також їх використовують зовні будинків, щоб запобігти поширенню продуктів горіння під час надзвичайних ситуацій, таких як пожежа.

Всі ворота, представлені ТзОВ "Меркор Україна" зроблені за нормами пожежної безпеки, а також у них є сертифікати якості.

Щоб запобігти поширенню вогню, істотно знизити матеріальні втрати та убезпечити персонал або рідних, використовують саме металеві ворота. Вони локалізують вогонь і дим в одному місці, що дозволяє пожежним службам швидко ліквідувати полум''''я.

Металевы ворота Протипожежні металеві ворота Металеві ворота проти пожежі