Продукція      Інформація про продукцію      Металеві протипожежні двері

Металеві протипожежні двері

Металеві протипожежні двері - це двері яка встановлюється в прорізі середніх розмірів і має протипожежні функції. Крім пожежної безпеки двері, також повинні здійснювати функції простих дверей: захист приміщення від шуму, холоду, проникнення сторонніх. У більшості випадків, до дверей такого плану, ставлять індивідуальні вимоги за їх зовнішнім виглядом і комплектацією.

Цей тип дверей в порівнянні з іншими типами дверей, має:

  • невеликий термін виготовлення;
  • виготовлення будь-якого розміру дверей (допустимого за протипожежними нормами);
  • хороша тепло-і звукоізоляція;
  • стійкість до механічних і фізичних ушкоджень.

Тепло-та звукоізоляція дозволяє використовувати при виготовленні металевих дверей листи металу товщиною 0,8-1,5 мм і наповнювати двері негорючими матеріалами. У більшості випадках протипожежні металеві двері покривають вогнетривким фарбою. Такі двері захищати Вас від продуктів горіння і не дадуть їм поширяться в інші приміщення.

Монтаж протипожежних металевих дверей

Для монтажу протипожежних металевих дверей використовують цементовані рами і валик-ущільнювач, який не дозволяє вогню перекидатися на сусідні приміщення. Цей процес трудомісткий, тому рекомендовано звернеться до кваліфікованих професіоналам, які встановлять двері за всіма нормами пожежної безпеки.

Використовуючи металеві протипожежні двері ви без особливих труднощів виберетеся з палаючого приміщення. Колірні рішення і різноманіття варіантів обробки додадуть приміщенню не тільки захист від дії вогню, а й прикрасять Ваш інтер''''єр.

Де можна купити металеві протипожежні двері

Придбати металеві протипожежні двері європейської якості можна у нас, за адресою:

м. Львів, вул.Зелена, 149, корп. 4. Контактний телефон: +38 032 2403447 (-07)

м.Київ, проспект Академіка Палладіна, 46/2. Контактний телефон: 067-6714108, 044-40 66 976

Замовляйте металеві двері у вирбника - не переплачуйте на безпеці.